• Huvudpartners

Tisdag Tis 22 September Sep
Onsdag Ons 23 September Sep
Tisdag Tis 29 September Sep
Torsdag Tor 1 Oktober Okt
Tisdag Tis 1 Juni Jun
Torsdag Tor 17 Juni Jun
Tisdag Tis 22 Juni Jun
Tisdag Tis 29 Juni Jun
Onsdag Ons 7 Juli Jul
Torsdag Tor 8 Juli Jul
Tisdag Tis 20 Juli Jul
Torsdag Tor 22 Juli Jul
Tisdag Tis 27 Juli Jul
Torsdag Tor 29 Juli Jul
Tisdag Tis 3 Augusti Aug
Torsdag Tor 5 Augusti Aug
Tisdag Tis 17 Augusti Aug
Tisdag Tis 24 Augusti Aug
Torsdag Tor 2 September Sep
Tisdag Tis 7 September Sep

Maj

Datum Plats Tid   Lag
    XX:XX    
    XX:XX    
    XX:XX    

Juni

Datum Plats Tid  

Lag

 

Lördag 27 juni Vetlanda XX:XX   Vetlanda/Gislaved - Kumla Indianerna - Västervik/Örnarna - Nässjö 
    XX:XX    
    XX:XX    

Juli

 

Datum Plats Tid   Lag
Lördag 4 juli  Gislaved XX:XX  

Vetlanda/Gislaved - Nässjö - Smederna Ungdom - Kumla Indianerna

Lördag 11 juli Kumla    

Kumla Indianerna - Smederna Ungdom - Masarna - Vetlanda/Gislaved

Söndag 12 juli Vetlanda XX:XX  

Vetlanda/Gislaved - Nässjö - Västervik/Örnarna - Masarna

Lördag 18 juli Eskilstuna    

Smederna Ungdom - Västervik/Örnarna - Vetlanda/Gislaved - Masarna

Söndag 19 juli Nässjö    

Nässjö - Västervik/Örnarna - Vetlanda/Gislaved - Smederna Ungdom

Lördag 25 juli Västervik    

Västervik/Örnarna - Smederna Ungdom - Nässjö - Vetlanda/Gislaved

Augusti

Datum Plats Tid  

Lag 

Lördag 15 augusti Nässjö     

Nässjö - Vetlanda/Gislaved - Masarna - Västervik/Örnarna 

Söndag 23 augusti  Kumla     

Kumla Indianerna - Västervik/Örnarna - Vetlanda/Gislaved - Smederna Ungdom 

         
         
         

 

September

Datum Plats Tid  

Lag

 Lördag 5 september Nässjö     

 Nässjö - Vetlanda/Gislaved - Smederna Ungdom - Kumla Indianerna

Söndag 6 september  Mariestad     

Västervik/Örnarna - Vetlanda/Gislaved - Kumla Indianerna - Masarna  

Lördag 19 september Avesta    

Masarna - Kumla Indianerna - Smederna Ungdom - Vetlanda/Gislaved

 

Datum

Tid

Plats

Lag

Lör 4 maj XX:XX Kumla
Indianerna/Piraterna/Örnarna - Eskilstuna Smederna - 
Vetlanda Speedway - Masarna

Lör 11 maj XX:XX Vetlanda
Vetlanda Speedway - Masarna - Dackarna/Lejonen - Indianerna/Piraterna/Örnarna

Sön 26 maj XX:XX Målilla
Dackarna/Lejonen
- Indianerna/Piraterna/Örnarna - 
Eskilstuna Smederna - Vetlanda Speedway

Lör 8 juni XX:XX Eskilstuna
Eskilstuna Smederna - Vetlanda Speedway - Masarna - Dackarna/Lejonen

Sön 16 juni XX:XX Avesta
Dackarna/Lejonen
- Indanerna/Piraterna/Örnarna - 
Eskilstuna Smederna

Lör 29 juni XX:XX Kumla
Indianerna/Piraterna/Örnarna - Vetlanda Speedway - Masarna - Dackarna/Lejonen

Lör 20 juli XX:XX Vetlanda
Vetlanda Speedway - Dackarna/Lejonen - Indianerna/Piraterna/Örnarna - Eskilstuna Smederna

Sön 21 juli XX:XX Målilla
Dackarna/Lejonen
- Eskilstuna Smederna - Vetlanda Speedway - Masarna

Lör 3 augusti XX:XX Avesta
Masarna - Indianerna/Piraterna/Örnarna - Eskilstuna Smederna - Vetlanda Speedway

Sön 4 augusti XX:XX Eskilstuna
Eskilstuna Smederna - Masarna - Dackarna/Lejonen - Indianerna/Piraterna/Örnarna

Lör 17 augusti XX:XX Vetlanda
Vetlanda Speedway - Indianerna/Piraterna/Örnarna - Masarna - Eskilstunda Smederna 

Sön 18 augusti XX:XX Kumla
 Indianerna/Piraterna/Örnarna - Masarna - Dackarna/Lejonen - Eskilstuna Smederna

Sön 25 augusti XX:XX Gislaved
Dackarna/Lejonen 
- Vetlanda Speedway - 
Masarna - Indianerna/Piraterna/Örnarna 

Sön 1 september XX:XX Eskilstuna
Eskilstuna Smederna - Dackarna/Lejonen - Indianerna/Piraterna/Örnarna - Vetlanda Speedway

Sön 15 september XX:XX Avesta
 Masarna - Eskilstuna Smederna . Vetlanda Speedway - Dackarna/Lejonen